Hej wszystkim!

Jestem Juszes. Możecie mnie kojarzyć z mojego kanału na YouTube o takiej samej nazwie. Na moim kanale publikuję filmy o tematyce lifestylowej, kulinarnej, podróżniczej, urodowej i modowej oraz przede wszystkim materiały promujące wegański styl życia!

Właśnie kwestia weganizmu była kluczem do powstania marki NANANANA. O ile w temacie diety i kosmetyków mamy ogromną różnorodność niesamowitych wegańskich produktów, tak w kwestii wege mody wciąż widzę ogromną lukę!

Miałam okazję uczestniczyć w wielu wegańskich targach, warsztatach, eventach. Na takich wydarzeniach nigdy nie braknie stanowisk z wegańskimi przekąskami, kosmetykami i właśnie… ubraniami. Koszulkami, bluzami, torbami z pro wegańskimi hasłami, rysunkami świnek, krówek, kurczaków i dopiskiem: “To moi przyjaciele, nie jedzenie” lub coś podobnego. I nie zrozumcie mnie źle- wcale tego nie krytykuję! Ba! Sama mam w swojej szafie kilka takich egzemplarzy, a na zakupy z dumą chodzę właśnie z torbą ze świnią i dopiskiem: “Kocham- nie zjadam!”. Któregoś dnia naszła mnie jednak myśl. Dlaczego ograniczać odbiorców wegańskich ubrań do samych wegan? Przecież hummus, mimo że wegański, kochany jest przez wszystkich. Dlaczego by więc nie stworzyć wegańskiej marki odzieżowej, ale nie tylko dla wegan? I ta właśnie idea była iskierką, która doprowadziła do powstania marki NANANANA.

Wszystkie produkty dostępne na stronie produkowane są w Polsce, w Białymstoku. Ubrania są wegańskie. W sklepie znajdują się produkty urozmaicone o elementy z piñatexu czyli skóry z ananasa. Piñatex wytwarzany jest z liści ananasa, które są odpadem, a więc ich produkcja nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów czy energii. Co więcej odpady pozostałe po wytworzeniu włókien przetwarzane są na biomasę. Tym sposobem Piñatex oferuje jakość i wygląd naturalnej skóry, ale jednocześnie jest materiałem naturalnym w przeciwieństwie do ekoskóry, która jest syntetycznym, chemicznym produktem. Więcej informacji o piñatexie na stronie producenta: https://www.ananas-anam.com/

Mam nadzieję, że marka przekona Was zarówno ideologią jak i przypadnie Wam do gustu wizualnie!